Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Chcesz kupić tabliczki na drzwi? Powinieneś odwiedzić ten adres

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń o większym bądź mniejszym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – czytelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie pokoju, który na dany moment jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, opis na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem bardzo przejrzysty. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasze dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]