Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Uzyskaj więcej informacji o wykonaniu projektów domów drewnianych całorocznych. Zajrzyj tutaj.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowoczesna technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są także wygodne. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ludzie coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Odchodzą również roboty związane z betonowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych prefabrykatów, co sprawia, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać także zimą, bo całość robót realizowana jest z pominięciem murowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]