Nowoczesne projekty domów z bali

Projekty domów z bali. Uzyskaj kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie

Domy z bali to jeden z najstarszych typów budynków mieszkalnych. Najczęściej buduje się je z sosny lub jodły. Chociaż ich budowa jest identyczna od wieków, wciąż znajdują rzesze zwolenników. Nie może to oczywiście dziwić – wykazują bowiem mnóstwo zalet, które sprawiają, że grono ich mieszkańców wciąż rośnie. Mogą przybierać najróżniejsze formy, wznoszone są z przyjaznych dla przyrody surowców, świetnie wyglądają i – co najistotniejsze – są bardzo komfortowe. Należy wspomnieć też o tym, iż budowa budynku z bali jest zdecydowanie szybsza niż betonowego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się też zdrowym mikroklimatem, który korzystnie wpływa między innymi na układ oddechowy.

Współczesne projekty domów z bali

Wielu czytelników jest zdania, że projekty domów z bali za każdym razem upodabniają się do tradycyjnej zabudowy. W istocie często tak bywa, jednak powinniśmy podkreślić, iż domy z bali mogą także przybierać odmienne formy. Dziś realizuje się również innowacyjne projekty domów z bali, które nie przywodzą na myśl domów wiejskich. Domy z bali mogą również posiadać elewację, a to sprawia, że prostsze staje się urządzenie wnętrza – najczęściej wykorzystuje się po to płyty regipsowe.

Projekty domów z bali – gdzie kupić?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie domu z bali jest o wiele trudniejsze niż zwykłego. Dlatego decydując się na ten rodzaj budynku, dobrze dowiedzieć się, jakie projekty zrealizował już dotąd wybrany architekt. Bezwzględnie sprawdźmy też, czy jego stylistyka nam odpowiada. Istotne okazuje się poza tym to, jakiej firmie powierzymy wzniesienie domu. Oczywiście najlepiej wybierać te z doświadczeniem w takich inwestycjach. Trafionym pomysłem będzie także na pewno znalezienie ekipy, w ramach której współpracują ze sobą doświadczeni rzemieślnicy i dobry architekt – wówczas dom z pewnością zostanie wzniesiony prędko i bez niepotrzebnych komplikacji.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]