Zalety wynajmu szalunków

Tu odnajdziesz aktualną ofertę wynajmu szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak można zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a czasem również plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na spore ceny nie wszystkie ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Warto nadmienić także o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób otrzymamy pewność, że szalunki będą solidne oraz funkcjonalne. Bardzo ważna będzie też dbałość o klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci i sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa piszą dotychczasowi klienci.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]