„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Na http://tinyurl.com/y7llltea znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do indywidualnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]