Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Jeżeli chcesz zamówić badania kierowców Bielsko, zajrzyj na http://www.bielskobadania.pl

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (w pobliżu firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Usługi Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz odmiennych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi testów kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów różnych maszyn; testy pracowników; badania wysokościowe lub psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, iż są Państwo zapracowani, dlatego dostosowujemy się do Państwa możliwości. Testy wykonujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny zakres usług zamieszczony jest na naszej stronie www.

Prosimy o zabranie następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]