Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Uzyskaj poradę od polskiego psychologa UK

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj zjawisko to jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brak osób skorych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też kłopoty z dostaniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339