Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Kliknij tu po więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w ortopedii, rehabilitacji, medycynie sportowej, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch pacjentów jednocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasze dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]