Korekta wzroku przywróci sprawność Twoim oczom

Znajdź optometrystę Kraków na miarę Twoich potrzeb na voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy zapewniają pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się kłopotliwych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce wykwalifikowanego optometrysty

Do niedawna korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekty umożliwiające leczenie krótkowzroczności, nadwzroczności, starczowzroczności, jak również szeregu rzadszych chorób. Wyjątkowo rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku charakteryzująca się ogromną efektywnością. Laserowa korekcja wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent szybko powraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której zatrudniona jest biegła załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta postawi diagnozę, dopasuje właściwą metodę leczenia i skoryguje wadę wzroku. Specjaliści pracujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, tym samym są w stanie zidentyfikować nawet rzadkie choroby oczu.

Czym poza tym zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego leczenia polegają m.in. na kształtowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest metodą użyteczną w ujawnianiu glaukomy, zapalenia gałki ocznej oraz pozostałych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się również mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, np. operacją katarakty. Korekta wad wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się też innymi przypadkami, jak np. pozbyciem się kaszaków oraz ciał obcych z gałki ocznej.

Nasze dane:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]