Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub tylko niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]