Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Kliknij tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz natężenie wibracji.

Zestaw firmy Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]