Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i odtąd skutecznie ulepsza swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]