Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Tu otrzymasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]