Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie, Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy ból ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]