Vitberg – Pracownia Wibroterapii w Krakowie rozpoczyna działanie

Szukasz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na http://tinyurl.com/y9ynzklv

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania i zajęcia dydaktyczne z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Będą się w niej również odbywać zajęcia dla studentów AWF-u z zakresu kosmetologii, fizykoterapii oraz odnowy psychosomatycznej. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, posłużą również do powysiłkowej regeneracji zawodników. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane urządzenia firmy Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą pomóc w modernizacji terapii pacjentów czy usprawnieniu treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone prace badawcze z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddane zostanie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki obserwacji będą zestawiane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z innych stron świata.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]