Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]