Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Vitberg, Vitberg opinie

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: szwalni, montowni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]