Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg. Więcej informacji na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]