Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Vitberg opinie, Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]