Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Flobo - robot do obsługi należności

Właściciele firm nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]