Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Zamów przekładnię planetarną.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od uznanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników DC, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a z racji możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]