Bransoletki z koralikami

Potrzebujesz bransoletek z koralikami? Wejdź na https://www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami.

Gdy chcemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je w domu. Oczywiście możemy również nabyć je w sklepie, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ pasują na każdą okoliczność.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików komponujemy unikalną biżuterię. To łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.W jaki sposób samodzielnie wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Metodę Peyote używamy, gdy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu takiej bransoletki będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Konieczna jest cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia barw.
W dzisiejszych czasach powszechne są cyfrowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Nie każdy ma umiejętności niezbędne do wykonania bransoletek z koralikami. Wtedy można znaleźć dużo oryginalnych modeli w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]