Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Sklep jubilerski Kraków - tu zawsze odszukacie wszystko, czego potrzebujecie!

Wraz z ożywieniem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Obecnie chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie można kupić nieomalże wszystko, nadal wiele przedmiotów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup złotego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii oraz tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek albo odpadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Zmieni również obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w mieszkaniu mamy zniszczoną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]