Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Dowiedz się więcej o kolczykach na biglach na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Ważne są wszak nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się komfortowo niewątpliwie rzadko będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty czy bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i doskonale się prezentują.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o dość kwadratowej twarzy – są wysokie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto rzecz jasna zaznaczyć, iż panie o trochę odmiennej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich najlepiej kupić? To sprawa własnych preferencji – czasem korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]