Pierścionki dla dzieci

Jeśli potrzebujesz biżuterii dla dzieci, koniecznie sprawdź www.bizuteriadladzieci.com

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabaw, warto czasem sprawić pociechom ich własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na oryginalny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasza pociecha nie zrobiła sobie krzywdy. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, gwiazdki i kokardki. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różowego, a także fiolet, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.