Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Biżuteria srebrna sklep. Więcej szczegółów na https://www.bizutik.pl.

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo dostępności wielu nowatorskich projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest pewnego rodzaju ozdobą ciała i pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu warto wybrać srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo czasu, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]