Srebrne kolczyki – bezpieczeństwo i ciekawy wygląd

Dowiedz się więcej o srebrnych kolczykach

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów kolczyków surowiec. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż naprawdę ma sporo zalet. Koszty jego zakupu są o wiele niższe niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, co oznacza, że nie rdzewieje i długo nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są również lubiane z uwagi na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo zmniejszają bowiem niebezpieczeństwo wystąpienia zakażeń. Jako że są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla poszukujących niestarzejącej się oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze napisać kilka słów o tym, gdzie je nabyć oraz jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – garść porad

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy wyszukamy propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy sprawdzonych rozwiązań, jak i panie, które wolą raczej eksperymentalne projekty. Przed kupnem danych kolczyków warto zatem zorientować się, co oferują nam różni producenci. Najlepszym rozwiązaniem niewątpliwie okaże się kupno online – szczególnie, kiedy chcemy znaleźć niebanalne projekty srebrnych kolczyków.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki?

Pomimo wielu plusów, srebro posiada także wady. Najistotniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po kilku latach czernieją. Łatwo tego uniknąć regularnie myjąc je odpowiednimi preparatami oraz przechowując w zamkniętych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, bo potrafią zniszczyć ich powierzchnię.