Srebrne kolczyki idealne na prezent

Znajdź kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej nabywanych przez kobiety elementów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych rodzajach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź, żeby stale prezentowały się doskonale. Powinno się przecierać je często delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno niszczą delikatną strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.