Wisiorki srebrne

Kup srebrne wisiorki

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]