Wyjątkowa biżuteria z koralem

Szukasz biżuterii z koralem? Wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wiele osób wierzy, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Koral występuje kolorach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]