Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Uzupełnij swoją wiedzę o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w Photoshopie, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]