Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

kurs rysunku dla dorosłych Kraków

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Świetnym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]