Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Na tej stronie poznasz pełną ofertę kursu Blender.

Świat grafiki bezustannie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki preferując kreowanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili dużymi wydatkami – można bowiem pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D we własnym zakresie może być frustrująca

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować we własnym zakresie, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niesłychanie frustrujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają poprawy oraz sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w niewielkich grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i docenianą w szczególności w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym dużo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu hobbyści i artyści chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]