Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kurs rysunku architektonicznego - ta niebywała oferta Cię usatysfakcjonuje

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – głównie fakt, iż są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale też porady zawodowców, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]