Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Szukasz korzystnej oferty lekcji rysunku Kraków? Nie czekaj! Zajrzyj w to miejsce.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Łódź, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]