Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Panoramy sferyczne. Sięgnij po rzetelną pomoc specjalistów w tym zakresie.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych i firm. Najczęściej widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii daje odczucie realnego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość obejrzenia lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, biura czy hostelu. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej ciekawa i pomaga gruntownie zapoznać się z konkretnym miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku głównie jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek w teorii można opracować na własną rękę, jednak do celów reklamowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które na domiar tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]