Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Więcej szczegółów o wykonaniu wirtualnego spaceru Gorlice na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]