Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Zamów pozycjonowanie stron Kraków na seo4.net

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie oznacza, iż klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednym mieście, na przykład w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych stosują na ogół frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “ciastkarnia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od ponad 10 lat. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, link building, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]