Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Zgłoś się po poradę do rekomendowanego fotografa Google Wieliczka

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]