Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Na tej stronie znajdziesz pełną ofertę wypraw w góry

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o znacznej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma angażuje zawodowych liderów oraz przewodników znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]