Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Potrzebujesz balonu do wina? Sprawdź superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]