Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

słoik z kranem, słój z kranem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]