Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Jeśli chcesz zamówić celebrytki, skieruj się na ten adres.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem przekory oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]