Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

Aby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czyszczące – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, graffiti, kamienia kotłowego czy też tłustych osadów.

Chemia profesjonalna – profesjonalna ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]