Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne drewniane?

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w drzwi wejściowe drewniane

Drzwi wejściowe spełniają kilka zadań – separują od zgiełku dobiegającego z dworu, strzegą przed włamaniem i chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe – komfort termiczny i trwałość

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoje cechy oraz wytrzymałość. Ekologiczny materiał wygląda rewelacyjnie i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i mają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w domu panuje komfort cieplny, a zarazem rachunki za ogrzewanie nie są zbyt wysokie. Kupując drzwi do mieszkania trzeba zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Szczególnym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich cech – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i deformacje, toteż rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane są wyposażone w najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe?

Producenci świadczą również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w przypadku nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla osób, które kładą nacisk na niesztampowy design. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykonuje nietypowe wzory na zamówienie, a jednocześnie zapewnia kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Klienci mogą również wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz walorów estetycznych, wypada również uwydatnić pozostałe przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Sforsowanie ich jest utrudnione, ponieważ obecnie często wyposaża się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to mieszkańcom wysokie bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Obecnie do produkcji drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się najlepszej jakości środki impregnujące, które osłaniają ich powierzchnię przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]