Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Tutaj znajdziesz maseczkę wielokrotnego użytku.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, nieodwołalnie odmieniła nasze życie i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do banku bądź urzędu, gdzie zwykle spotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Wytrzymała maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed stycznością z wirusem w takim samym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są trwałość, wygoda oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (30 razy) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające trudności z oddychaniem, starsze czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nakładać maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z FaceID, co z pewnością docenią ludzie młodzi.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]