Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Zobacz, gdzie zamówić słoiki szklane hurt.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to także branża, w której idealnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, pysznym albo unikalnym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, żeby wyrób jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, soki lub piwo, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. Dzięki temu także dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, soków bądź wina) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z słoiczkami oraz butelkami hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]