Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na wódkę znajdziesz na superbutelki.pl.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, urodziny bądź wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – alkohol jako niecodzienny podarek od nowożeńców

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dacie ślubu lub imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach i kolorach, toteż bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Dekoruj swoje trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę produkujesz nalewki, soki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę każdej butelki. Prócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]