Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię Renault części Kraków

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy podwozia, silnika, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]