Namioty ślubne – wesele we własnym ogrodzie

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Ważna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.